Сервизен майстор за с.Радиново, Пловдив

Групата Балкан Стар е част от предприемаческата група на Вили Бетц.
Повече от 20 години Балкан Стар предлага на своите клиенти продажби
на нови леки автомобили, автомобили с инвестиционно приложение и
употребявани автомобили, както и продажба на резервни части,
следпродажбено обслужване. Фирмата предлага също така и различни
възможности за финансиране и обратно изкупуване. В портфолиото на
компанията са включени следните марки: Мерцедес - Бенц, Джийп,
Мицубиши, Рено, Дачия, Фиат, Алфа Ромео, Сетра и Фузо.

Във връзка с разширяване на дейността на компанията търсим:

СЕРВИЗЕН МАЙСТОР за каросерийни ремонти

Основни отговорности за позицията:
- Ръководи и разпределя задачите в екип от бояджии и тенекеджии
- Специфицира резервни части в електронни каталози
- Описване на щети в сътрудничество със застрахователи
- Комуникира с ликвидатори и сервизни консултанти
- Обработва сервизни поръчки чрез SAP
- Обслужва клиенти и съблюдава удовлетвореността им
- Изготвя справки, оформя и архивира документация

Подходящият кандидат:
- Задължително притежават диплома за завършено техническо
образование или е студент (задочно обучение)
- Притежава шофьорска книжка, минимум категория B
- Е с предишен опит, като ликвидатор или бояджия
- Владее добре (писмено и говоримо) английски или немски език
- Умее да ръководи екип
- Оперира с MS Office и специализирани софтуерни продукти
- Е лоялен, комуникативен, организиран, проактивен и умее да
убеждава

Предимствата за Вас:
- Ще работите на трудов договор при 5-дневна работна седмица, от
8.30ч до 17.30ч с пълно осигуряване и 25-дневен платен годишен
отпуск
- Ще придобиете умения за работа със специализирани софтуери, вкл.
SAP
- Ще имате ежедневен досег до едни от най-популярните марки
товарни, лекотоварни и леки автомобили в света
- Ще бъдете обучавани, според стандартите на Даймлер АД
- Ще получите възможност за дългосрочно и сигурно
сътрудничество

Ако предложението провокира интереса Ви, очакваме Вашата
автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 16.09.2016г.
като посочите референтния номер на позицията, за която
кандидатствате!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на
ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Застрахователна дейност
Поддръжка и Сервиз

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

29.08.2016

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК