Интериорен дизайнер/Чертожник

Компанията ни е специализирана в областта на стоителството, архитектурата и интериорния дизайн. Търсим талантлив и креативен интериорен дизайнер, който е насочен в техническото изпъление на итериорните ни проекти.

Изисквания:
• опит на подобна позиция минимум 2 години;
• висше образование в сферата на дизайна или архитектурата;
• отлично познаване на програми за дизайн, като AutoCAD, SketchUp, Adobe Photoshop и други (познаване на програми за 3D визуализиране е предимство);
• умения за четливо и прецизно представяне на интериорните проекти;
• работа и владеене на Microsoft Office

Отговорности:
• изготвяне на чертежи за подаване към мебелисти;
• изготвяне на технически чертежи към вече одобрени идейни интериорни проекти;
• изготвя технически чертежи за предаване на бригади (ОВК изовид, ЕЛ изводи, ВиК изводи);
• умения за изчисляване на подробни количествени сметки;
• комуникативност и способност за работа в екип;
• комуикация и сътрудничество с главните архитекти и дизайнери;
• комуикация и сътрудничество с техническите ръководители на обектите;

Предлагаме:
• Среда от екип от професионалисти с дългогодишен опит в строителството.
• Конкурентно възнаграждение в зависимост от уменията и опита на кандидата;
• Възможности за професионално развитие и обучение;
• Интересни проекти и възможност за лично и професионално развитие;
• Приятна работна обстановка и подкрепа от екипа;
• Социални придобивки;
• Постоянен трудов договор;
• Стандартна 5 – дневна работна седмица
• Коректни трудово - правни отношения „Работодател-Служител“;
• Комуникативна локация - Младост 4 Бизнес Парк;
• Трудов договор с фирма Стартинг Пойнт ЕООД

Станете част от нашето голямо семейство!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Проектиране

Населено място:

Гр. София

Дата:

25.06.2024

Организация:

Стартинг Пойнт

Детайли за организацията:

Повече информация за Стартинг Пойнт може да получите ТУК