Приемчик на автомобили- София

Силвър Стар Моторс ЕАД е официалният представител и вносител на автомобили с марки Mercedes-Benz, Setra и FUSO, а през 2022г. придобиха права за генерално представителство на нова вълнуваща марка - INEOS Grenadier.

Във връзка с разширяването на дейността си, компанията търси да назначи:

Приемчик на автомобили

Задължения и отговорности:
- Диалогово приемане на автомобилите;
- Заснемане, оценка на общото състояние на автомобила;
- Актуализация на сервизната поръчка;
- Работа с таблет и сервизни програми;
- Придвижване на автомобилите на територията на сервизната площ;
- Проверка на автомобила преди крайното му издаване към клиента;
- Изготвяне на справки (при необходимост);

Изисквания за позицията:
- Интерес и основни познания за автомобилите и устройството им;
- Завършено средно образование;
- Техническа грамотност;
- Минимум 2-3 години шофьорски опит;
- Прецизност и отношение към детайлите;

Компанията предлага:
- Въвеждащо обучение и периодични обучителни курсове;
- Работа в един от най-продаваните брандове луксозни автомобили в България;
- Социални придобивки;
- 22 дни платен годишен отпуск;
- Възможност за развитие в компанията;
- Дългосрочна заетост в модерна компания с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиентите, така и със служителите;
- Отлични условия на труд.

Ако се интересувате от тази позиция, моля изпратете Ваша актуална автобиография /CV/ със снимка. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Horizons е консултантска фирма с 18-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

30.03.2023

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК