началник склад

Описание

Руббертек България ЕООД е немска производствена компания,
позиционирана в гр.Драгоман. Развива дейност на българския пазар от
2011-та година чрез производство на висококачествени еластомерни изделия
за автомобилната индустрия.

Във връзка със стартиралa реорганизация и разширяване на производствената дейност в България, търсим да назначим:

НАЧАЛНИК СКЛАД – локиран в гр. Драгоман

Основни отговорности:
- Извършва и контролира приемането, съхранението и предаването на стоки и материали в/от склада (МОЛ)
- Осъществява заприхождаване и отписване на стоките в и от склада, посредством складов софтуер (INFOR)
- Извършва ежедневна товаро-разтоварна дейност, както и подредба на складовото стопанство с мотокар
- Следи за съхранението на готoвите продукти (еластомерни изделия за автомобилната индустрия) и разпределението им по адреси
- Работи с различни видове документация, в това число приемно-предавателни протоколи и складови разписки
- Участва при извършването на инвентаризация (веднъж/месец)
- Отговаря пряко за поддържането на складовите помещения в изряден вид, съгласно вътрешните правила и процедури на компанията
-  Отговаря за цялостната организация на дейността в склада, както и за неговото ефективно функциониране

Изисквания към търсения кандидат:
- Предишен опит, свързан със складова дейност, минимум 2 години
- Задължително завършено (поне) средно образование
- Готовност за работа на две смени (смените са по 8 часа)
- Отговорност и организираност
- Познания по английски  и/или немски език (работно ниво) и опит при работа със складова програма
- Шофьорска книжка

Предимствата за Вас:
- Стимулиращо възнаграждение при успешно представяне
- Осигурен безплатен транспорт от гр. София
- Работа в екип от професионалисти в своята област и динамична среда
- Сигурност и дългосрочност на позицията
- Трудов договор и пълно осигуряване в немска компания, спазваща стриктно Кодекс на труда

Фирмата предлага обучение за  придобиване на свидетелство за правоспособност за управление на мотокар (при липса на такова).

Ако предложението провокира интереса Ви, изпратете Вашата
автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език (с функциониращи
телефон и e-mail) до 26.09.2016г., като посочите референтния номер на позицията (Wh_Rubb_0916), за която кандидатствате!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. гр.Драгоман

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

02.09.2016

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК