Продавач-консултант, касиер

„Булсатком” ЕАД е сред най-динамично развиващите се компании на българския телекомуникационен пазар. Освен утвърден доставчик на цифрова телевизия в последните години разширихме портфолиото си с IPTV, оптичен и мобилен интернет, телефония. Във връзка с разширяване на търговската си дейност търсим амбициозни хора за длъжността ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ за бизнес центровете, намиращи се в гр. София.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Фирмено обучение;
- Работа на трудов договор;
- Гъвкаво работно време;
- Мотивиращо възнаграждение обвързано с личните резултати;
- Отлична работна среда;
- Работа в млад, енергичен и динамичен екип.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ НА УСПЕШНИЯ КАНДИДАТ:

- Посреща, консултира и обслужва клиентите приветливо и компетентно;
- Осъществява активна комуникация с клиентите във връзка с актуалните предложения на компанията;
- Осъществява продажби на продукти и услуги;
- Ориентиран е към постигане на поставените цели;
- Спазва зададените от компанията правила и стандарти на работа;
- Активно си сътрудничи с колегите в офиса и с преките ръководители;
- Има готовност да се обучава и да усвои нови знания и търговски умения;
- Интересува се от новите технологии на телекомуникационния пазар.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

- Отлични комуникативни умения и енергичност при контакт с клиенти;
- Компютърна грамотност – добро боравене с word и excel;
- Завършено средно образование.

Очакваме Вашата автобиография и актуална снимка. Моля, посочвайте за кой бизнес център кандидатствате.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Обществени услуги

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.01.2020

Организация:

Булсатком

Детайли за организацията:

Повече информация за Булсатком може да получите ТУК