Младши специалист - електротехник автомобили

Изисквания: За наш клиент търсим да наемем мотивиран и амбициозен специалист за позицията:

Отговорности:

Отговаря за техническото състояние на автомобилите;
Отговаря за качественото функциониране на електричес­ките системи на автомобилите;
Извършва електрически ремонтни дейности на автомобилите;
Извършва ремонт на електрически инсталации на аксесоари и допълнително оборудване на автомобилите;
Отговаря за техническото състояние и поддръжката на фирменото оборудване

Изисквания:

Средно и/или висше техническо образование;
Познания в областта на механиката и електротехниката;
Опит на подобна позиция е предимство;
Умение за работа в екип;
Организираност и експедитивност

Компанията предлага:

Трудов договор на пълен работен ден;
Фирмено обучение;
Отлични условия на работа

Ако позицията представлява интерес за вас, моля, изпратете автобиография.

Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Регистрация в МТСП No 1557/06.03.2013 валидна до 06.03.2018 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ж.к. Хладилника, Орел No 8, ет. 2, ап. 10

Дата:

27.09.2016

Организация:

ЕЙЧ АР ПРО

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕЙЧ АР ПРО може да получите ТУК