КОНСУЛТАНТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Описание

РАБОТА ИМА ДОСТАТЪЧНО, НИЕ ВИ ОЧАКВАМЕ!
Ако сте човек с желание за работа, който не е отегчен от живота, сърдит на управляващите, муден и изпълнен с досада и недоволство към всичко заобикалящо, а човек който с усмивка и хъс ще се включи в "раздвижването" на недвижимостите- мястото Ви е при нас!!!
Ако имате желание, а нямате опит, НИЕ ЩЕ ВИ НАУЧИМ!

ИЗИСКВАНИЯ:
• завършено образование,
• компютърна грамотност,
• отлична организираност и умения за работа в динамична среда,
• последователност при работа с клиенти,
• умения за работа в колектив

ЗАДЪЛЖЕНИЯ
• маркетинг и анализ на конкретен сектор от пазара,
• работа с държавните институции,
• непрекъснати контакти с клиенти,
• огледи и заснемане на имоти,
• осъществяване на срещи, водене на преговори.

УСЛОВИЯ на работа
• трудов договор,
• осигурено обучение във водеща фирма с 21 годишен опит в областта на недвижимите имоти, с голяма база-данни на имоти и клиенти,
• отлична работна среда, информационно и материално осигуряване, гарантирана реклама,
• индивидуално работно място,
• процентно възнаграждение от реализираните сделки,
• бонуси на база оборт,
• средства за транспортни разходи,
• мобилен телефон.

КАНДИДАТИТЕ трябва да изпратят автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо и препоръки от предишни работодатели, или да ги предоставят на адрес: гр. София- 1000, бул. "Христо и Евлоги Георгиеви" № 99, ет.1 -"Скала Ди Недвижими имоти"ЕООД, Г-жа Катя Маноилова; тел.0887 980334
Предоставените от Вас данни са лични и всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфеденциално.
С одобрените по документи кандидати ще бъдат проведени интервюта.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Ген. Паренсов № 33, София 1000, София-град

Дата:

25.10.2016

Организация:

"СКАЛА ДИ - недвижими имоти" ЕООД

Повече информация за "СКАЛА ДИ - недвижими имоти" ЕООД може да получите ТУК