Сервизен Техник - Електротехника- София

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За един от нашите клиенти търсим да назначим:

Сервизен Техник

Задължения:
- Предоставя цялостни консултации и услуги на Работодателя, свързани с изграждане, функциониране и профилактика на съоръжения, системи, инсталации, в областта на пречистването на отпадни води
- Монтаж и поддръжка на инсталации за пречистване на отпадни води
- Следи за техническото състояние на всички инсталирани съоръжения, за тяхната активна и профилактична поддръжка, демонтаж, временно спиране и др.
- Следи за движението на резервните части и консумативи за съоръженията, тяхното планиране, изготвянето на периодични и годишни справки и форми.

Изисквания:
- Средно- специално образование със специалност: Електротехника.
- Професионален опит минимум 3 години на подобна позиция.
- Владеене на английски език - на добро ниво.
- Разчитане на проекти и техническа документация - предимство.
- Квалификационна група по електро безопасност - предимство.
- Готовност за пътувания и командировки.

Ако тази възможност представлява интерес за вас и желаете да бъдете част от динамична, мултинационална среда, изпратете вашата автобиография още днес.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 2000 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

23.10.2017

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК