Сервизен специалист Компресори и Дизел генератори за гр. Русе

Евромаркет Груп е най-големият доставчик на строителна техника и индустриално оборудване в България.

Евромаркет Компресори и генератори е направление в рамките на Евромаркет Груп и е представител на световни лидери в производството на винтови компресори, дизел генератори, водоохлаждащи кули, чилъри и др. като:

- Gardner Denver - винтови компресори, вакуум помпи и въздуходувки,
- Pneumofore - централизирани вакуумни инсталации,
- FG Wilson - дизел генератори,
- Samsung - турбокомпресори,
- Parker - системи за изсушаване и пречистване на компресиран въздух,
- Evapco - водоохладителни кули,
- MTA - чилъри и др.

Компанията търси да назначи Сервизен специалист Компресори и Дизел генератори с работно място в регионален офис - гр. Русе.

Отговорности:

- Диагностика и ремонт на компресорно оборудване и генератори;
- Консултация, монтаж и пуск в експлоатация на компресорно оборудване и генератори;
- Диагностика и ремонт на хладилни машини;
- Диагностика, техническо обслужване и ремонт на компресорно оборудване и генератори;
- Отстраняване на аварии.

Изисквания:

- Висше техническо образование в сферата на Хидравликата и Пневматиката или в сферата на електротехниката и електромеханиката;
- Опит на подобна позиция в сервизиране и поддръжка на винтови компресори и Компресорно оборудване;
- Шофьорска книжка и готовност за чести командировки в страната;
- Комуникационни умения и добри обноски при контакт с клиента;
- Желание и способности за работа във високо натоварена и динамична атмосфера;
- Умение за разчитане на техническа литература на английски език;
- Инициативност и прецизност при изпълнение на поставените задачи
- Мотивация за дългосрочно сътрудничество.

Компанията предлага:

- Работа в утвърдена компания, лидер в своята област;
- Възможност за професионално развитие, обучения в страната и чужбина;
- Работа в екип от професионалисти, в приятелска работна среда;
- Динамична и предизвикателна работа;
- Много добро заплащане.

Ако описаната позиция отговаря на Вашите професионални интереси, изпратете автобиография и актуална снимка. Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

07.02.2017

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК