Мениджър управление на недвижима собственост

Астрея Човешки ресурси е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Започнахме с офис в София и след няколко години на професионализъм успяхме да се разширим в редица градове – Пловдив, Стара Загора, Велико Търново, Варна, Бургас.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти търсим Мениджър управление на недвижима собственост.

Задължения и отговорности:
* ръководи и организира цялостната дейност на фирмата;
* поддържа контакт с настоящи клиенти, както и поема инициатива за създаване на нови бизнес възможности;
* изготвя справки, необходими за работния процес;
* сключва договори за продажба и наем на недвижими имоти;
* грижи се за постоянното поддържане на добър имидж на фирмата, като своевременно решава възникналите проблеми и предприема мерки за уреждането им.

Изисквания към кандидатите:
* висше икономическо образование;
* опит в областта на недвижимите имоти;
* владеене на английски език;
* управленски опит – мин. 1 година.

Нашият клиент предлага:
* атрактивно възнаграждение;
* целогодишна заетост с възможност за професионално развитие развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография на английски език (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата ЕА_RE).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. (Astrea MT Ltd. – reg. No. 1578, exp. 10.04.2018 from MLSP).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. Хасково

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

26.10.2016

Организация:

Астреа МТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Астреа МТ ЕООД може да получите ТУК