Специалист връзка с клиенти в студио за дигитален печат

Нашият клиент е студио за широкоформатен дигитален печат. Разчитайки на висок професионализъм, модерна технологична база и отлични специалисти, компанията се е наложила като надежден партньор в областта на печатната реклама. Във връзка с разширяването на дейността си, компанията търси Специалист връзка с клиенти.

Изисквания:
Висше образование
Минимум 2 година опит на подобна позиция – задължително в компания в областта на печатната или рекламна
Умение и желание за работа с корпоративни клиенти
Много добра компютърна грамотност
Много добри комуникативни умения и умения за работа в екип
Интереси и желание за развитие в областта на печатната реклама

Отговорности:
Поддържа постоянна връзка с ключовите клиенти на компанията, анализира техните проблеми, стреми се да отговори на очакванията им и да запази дългосрочни отношения с тях
Консултира клиентите, съгласува с тях изискванията и условията по изпълнението на проектите
и оказва съдействие за вземането на най-подходящото за тях решение
Работи в тясно сътрудничество със специалистите по дизайн, предпечат и печат и допринася за ефективното
изпълнение на поетите към клиента ангажименти
Осъществявайки непрекъсната връзка с другите звена от фирмата, подпомага координацията на дейностите за бързо и
безпроблемно изпълнение на поръчките.
Позицията предполага работа само с настоящите клиенти на компанията

Условия:
Интересна и динамична работа в млад екип от професионалисти
Отлична работна атмосфера, коректно отношение, добронамерена среда, възможност за развитие и лична изява
Отлично възнаграждение и възможност за допълнително възнаграждение при постигне на желаните резултати.
Стабилност и дългосрочна перспектива
Работно място – кв. Изток

В случай, че проявявате интерес към тази позиция, моля изпратете автобиография.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита. Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД - лиценз 2221

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Контакт център (call centers)
Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация

Населено място:

Гр. София

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

02.03.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК