Специалист в куриерска фирма с английски език

Във връзка с разширяване на дейността и съвместна дейност с чуждестранни партньори, фирма за куриерски услуги търси отговорен служител за позицията СПЕЦИАЛИСТ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК.

Фирмата предлага много добри условия за работа и професионална реализация.

Задължения:
- Работи основно с партньорите от чужбина
- Извършва контрол върху качеството на извършената услуга
- Контролира дейността на системата ,отчитаща дейността
- Следи за спазване на установените правила във фирмата
- Проверява направените рекламации
- Поддържа контакт с клиенти и следи за отстраняване на нередностите
- Работи с всички офиси в страната
- Работи в екип с Управителя

Изисквания:
- Образование - висше или средно
- Много добър английски език- писмено и говоримо
- Опит в областта на транспорт и логистика- предимство
- Опит в управление и контрол на служители
- Умение за работа с клиенти
- Отлична компютърна грамотност
- Умение за работа в екип

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите умения и знания,моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 700 до 800 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

24.11.2016

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал