Монтажник климатична техника

Описание

Изисквания:

• Средно техническо или инженерно образование;
• Опит на подобна позиция;
• Сертификат за работа с Фреони (е предимство);
• Сертификат за заваряване (е предимство);
• Практически умения с различни видове инструменти;
• Валидно свидетелство за управление на МПС категория B.

Отговорности:

• Добри умения за работа в екип;
• Отговорно отношение към работата;
• Коректност и лоялност;
• Организираност, прецизност и бързина;
• Способност за работа в динамична среда и вземане на самостоятелни решения в рамките нa длъжността;
• Монтаж,поддръжка и сервиз на отоплителни, вентилационни и климатични системи;

Ние предлагаме:

• Трудов договор;
• Допълнителни курсове и квалификация;
• Конкуретно заплащане обвързано с показаните резултати;
• Служебно облекло, телефон, автомобил и инструменти;
• Възможност за работа в динамична среда;
• Възможност за кариерно развитие;

Ако сте отговорна, мотивирана личност и имате нужда от сигурно работно място. Моля, изпратете Вашето СV за длъжността, за която кандидатствате, придружено със снимка.
Всички кандитатури се разглеждат при гарантирана конфиденциалност според Закона за защита на личните данни.
Само одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

люлин бл.602, София 1408, София-град

Дата:

21.08.2023

Организация:

Ай Ем Джи Инженеринг ООД

Повече информация за Ай Ем Джи Инженеринг ООД може да получите ТУК