Техник поддръжка на бизнес сграда

Търсим отговорен, дисциплиниран и мотивиран служител за позицията ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА НА БИЗНЕС СГРАДА.

Описание на длъжността:

Контрол и техническа поддръжка на ел. системи 230 и 380V, слаботокови системи за контрол на достъп, пожароизвестяване, видеонаблюдение(CCTV), системи за управление на сгради (BMS), комуникационни системи (Lan, Internet), ОВиК инсталации.

Основни отговорности:

* Анализира причините за аварии в обектите или обекта, за които отговаря и предлага мерки за предотвратяването им;
* Локализиране и отстраняване на технически повреди;
* Следи работата на устройствата и съоръженията, извършва технически прегледи и профилактика, съгласно техническите изисквания;
* При възникнала необходимост от ремонт, както и при аварийна ситуация, информира прекия си ръководител;
* Участва в подготвителните работи и извършва необходимите строително - ремонтни дейности по сградите и помещенията на клиенти на дружеството, когато му е възложено;
* Прави заявки и закупува необходимите материали и консумативи, необходими за поддръжката на обектите на дружеството;
* Следи за състоянието и изправността на предоставената му техника, инструменти и материали и отговаря за правилното им използване;

Изисквания за заемане на длъжността:

* Завършено Специално образование (техническа насоченост) и квалификация;
* Опит на подобна позиция ;
* Умение за работа в екип;
* Инициативност;

Предимства:

* Квалификация
* Познаване и възможност за работа с 220/380V инсталации - разпределителни табла, помпи, ел. двигатели, ОВиК инсталации
* Владеене на английски език
* Възможност за започване на работа в най-кратък срок.

Компанията предлага:

* Работа в компания с утвърдени позиции на пазара;
* Отговорно, сериозно и коректно отношение към служителите;
* Трудов договор и постоянна заетост;
* Коректно възнаграждение;

Ако нашето предложение Ви интересува и считате, че притежавате необходимия професионален опит, умения и качества, както готовност за работа в съответствие със стандартите на компанията, моля изпратете Вашата кандидатура.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем с одобрените кандидати за провеждане на интервю.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Изпратените от Вас данни са лични по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат. Задължаваме се да ги съхраняваме и да не ги разпространяваме, освен за целите на други конкурси в компанията, с изключение на случаите на писмено изразено несъгласие за това от Ваша страна.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Недвижими имоти
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

02.12.2016

Организация:

АСТРАЛ Пропърти Мениджмънт ООД

Повече информация за АСТРАЛ Пропърти Мениджмънт ООД може да получите ТУК