Брокер недвижими имоти (без задължителен опит)

Агенция за недвижими имоти ASSO GROUP набира кандидати за работа по професия БРОКЕР, специалност недвижими имоти, като предлага първоначален курс на обучение.

ASSO GROUP се утвърждава на пазара за недвижими имоти с коректност, надеждност и прозрачност
Ние търсим брокери с професионален опит, както и такива без опит (ще се погрижим за вашето обучение).

ЩЕ ПОЛУЧИТЕ:

- Индивидуално обучение.
- НАЙ-ДОБРОТО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ според възможностите Ви!
- работа на договор и осигуровки
- Прозрачна и коректна система на възнаграждение
- Възможност за високи месечни доходи без ограничение, обвързани с показаните резултати
- Служебен телефон и покрити разговори от фирмата
- Служебен компютър
- Бонуси за постигнати резултати
- Възможност за професионално развитие
- Коректно и адекватно отношение към служителите на фирмата

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ

- Мотивираност
- Енергичност и амбициозност;
- Изразени търговски способности;
- Презентационни умения и комуникативност;
- Организационни умения;
- Умение за работа с документи и компютър;
- Инициативност и желание за постигане на високи резултати;
- Умение за работа в екип.

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- обработка и анализ на текуща информация;
- огледи на имоти и водене на преговори;
- непрекъснати контакти с клиенти;
- управление на портфейл от оферти ;
- осъществяване на срещи с клиенти и самостоятелно водене на сделки

Ако сте заинтригувани от нашето предложение, изпратете автобиография, снимка и мотивационно писмо до компанията на e-mail: office@assogroup.bg

* Само одобрените по документи кандидати ще получат обратна връзка и покана за интервю.

ГАРАНТИРАМЕ, ЧЕ ВСЯКА КАНДИДАТУРА ЩЕ БЪДЕ РАЗГЛЕДАНА В УСЛОВИЯТА НА ПЪЛНА КОНФИДЕНЦИАЛНОСТ.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език, Гръцки език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:
търговец

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Дата:

13.01.2017

Организация:

ASSO GROUP Ltd

Детайли за организацията:

Повече информация за ASSO GROUP Ltd може да получите ТУК