МЕНИДЖЪР ЕКИП НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

ASSO GROUP е работеща фирма в сферата на недвижимите имоти. Във връзка с развитие на дейността си имаме свободно място за експерт в сферата на недвижими имоти с професионален опит и брокери с опит, както и такива без опит (ние ще се погрижим за вашето обучение)..

ASSO GROUP се утвърждава на пазара за недвижими имоти с коректност, надеждност и прозрачност.

ОТГОВОРНОСТИ:

- проучва пазара за недвижими имоти;
- координация по изпълнение на продажби;
- провеждане на обучение на брокерите;
- поддържане на контакт с клиентите;
- подготовка и реализация на рекламна стратегия на нови и налични обекти;
- набиране и маркетинг на нови обекти;
- води специализираната информация на фирмата

ИЗИСКВАНИЯ:

- опит в сферата на недвижимите имоти
- лоялност, коректност, комуникативност
- компютърна грамотност
- умение за работа с информация, база данни и документи
- умение в работата с клиенти и воденето на търговски преговори
- желание за постигане на високи резултати

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- работа в приятна работна атмосфера
- трудов договор, бонуси
- непрекъснато обучение
- възможност за професионално дългосрочно развитие в сферата на недвижимите имоти
- атрактивно заплащане, обвързано и постигнатите резултати
- служебен телефон.

Възможността да бъдете един от важните хора в нашата компания.
• Стимулираща схема на възнаграждение.
• Регулирани трудово-правни отношения.

Ако сте заинтригувани от нашето предложение, изпратете автобиография, снимка и мотивационно писмо до компанията на e-mail: office@assogroup.bg

* Само одобрените по документи кандидати ще получат обратна връзка и покана за интервю.

ГАРАНТИРАМЕ, ЧЕ ВСЯКА КАНДИДАТУРА ЩЕ БЪДЕ РАЗГЛЕДАНА В УСЛОВИЯТА НА ПЪЛНА КОНФИДЕНЦИАЛНОСТ.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език, Гръцки език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:
търговец

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Дата:

13.01.2017

Организация:

ASSO GROUP Ltd

Детайли за организацията:

Повече информация за ASSO GROUP Ltd може да получите ТУК