Работник, товаро-разтоварна дейност-НЕПЪЛНО РАБОТНО ВРЕМЕ

Суиспорт България АД търси да назначи служители на позицията „Работник, товаро-разтоварна дейност”

Задължения:
Извършва товарене, разтоварване и сортиране на багажи;
Управлява оборудване и друга подвижна техника;
Проверява и подготвя за работа транспортна лента, електро и мотокари, контейнери, специални колички за превоз на багажите и друга техника;

Изисквания:
Желание за работа съгласно график, включващ нощни и смени с различна продължителност;
Устойчивост при работа в стресова ситуация;
Работа в екип и добри комуникативни умения;
Готовност за работа при неблагоприятни атмосферни условия;
Свидетелство за управление на МПС – В категория.

Ние предлагаме:
Постоянен трудов договор;
Възнаграждение според стандартите на индустрията;
Професионално обучение;
Модерна и динамична работна среда.

Ако намирате нашето предложение за интересно и отговарящо на вашите професионални цели за развитие, може да кандидатствате по тази обява с Ваша Автобиография и снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Авиация / Летища / Авиолинии

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул.Шипка 36

Дата:

20.03.2017

Организация:

Суиспорт България АД

Повече информация за Суиспорт България АД може да получите ТУК