ЕЛЕКТРОКАРИСТ в Основен склад

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора.

От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала.
Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Изисквания за заемане на длъжността:

- Образование - средно;
- Свидетелство за придобита правоспособност: «Водач на електрокари и мотокари в предприятията»;
- Готовност за работа на смени.

Предимства:

- Работа със складова програма;
- Опит като електрокарист - минимум 1 година.

Основни задължения:

- Товаро-разтоварни дейности с палетна количка и електрокар;
- Разпределяне и складиране на материалите по определените места с прав и страничен електрокар;
- Комисиониране на материалите и зареждане на производството с електрокари и влекачи (влакчета).

Необходими документи: автобиография и копие на свидетелството за правоспособност.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Стриктно спазване договореностите между страните;
- Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
- Здравословни и безопасни условия на труд;
- Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
- Допълнително здравно застраховане;
- Социални придобивки.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика
Работа в склад

Населено място:

Гр. Радиново

Адрес:

4202 с. Радиново, обл. Пловдивска

Дата:

21.06.2018

Организация:

Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД

Повече информация за Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД може да получите ТУК