Монтажник

Описание

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Монтаж на метални изделия - охранителни ролетки, секционни врати, плъзгащи портали, автоматика за изделията и др.
• Изготвяне на месечен отчет за извършената работa

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ: • Минимум Средно образование; • За предимство се считат кандидати, с опит в монтажа на oхранителни ролетки, секционни врати,автоматика и с познания в електротехника. • Прецизност. • Лоялност и отговорност. • Шофьорска книжка Компанията предлага работа в динамична среда, с екип от професионалисти и вътрешно-фирмени обучения. Ако проявявате интерес към обявената позиция и отговаряте на изискванията, изпратете автобиография и актуална снимка. Данните, които се предоставят са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален ред на съхранение и защита. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Месторабота: софия

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1200 лева на месец

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.04.2017

Организация:

ДЮК-1 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ДЮК-1 ЕООД може да получите ТУК