Консултант по красота на луксозна козметика

HRS International вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е международен водещ лидер в сферата на луксозната бяла козметика. Техни бутикови търговски обекти може да срещнете в големите Европейски сотлици.
Марката осигурява на клиентите си изключително високо качество на продуктите, благодарение на еклектичен набор от подхранващи формули, които са най-доброто, което природата и козметични технологии могат да предложат.
Ако сте любител на красота, с чувство за изтънченост и усет към детайла, позитивен сте и притежавате честен характер, ние ще се радваме да ви предоставим възможността да заемете позицията на:

Отговорности

• Комуникация с клиенти;
• Предоставяне на адекватни консултации относно продуктите и тенденцията;
• Съдействие на клиента с всичко необходимо по време на престоя му в търговския обект;
• Познаване на луксозни продукти, след успешно преминато фирмено обучение;
• Привличане и посрещане на клиентите в бутиците на компанията;
• Анализ на нуждите и изискванията на клиентите;
• Работа с мостри на продукти в съответствие с конкретните нужди на клиентите и състоянието на кожата;

Ние предлагаме:

• Възможност за работа за една от най- луксозните световни марки за красота в бялата козметика;
• Много добри условия на труд;
• Безплатно обучение и фирмени тренинги;
• Сътрудничество в екип от професионалисти;
• Възможност за практикуване на езиковите си умения в комуникацията на високо равнище;
• Личностно и кариерно развитие в компанията;
• Съдействие при настаняване, транспорт и всички необходими документи;
• Конкурентно възнаграждение плюс силна бонус схема;
• Възстановяване на разходите за самолетен билет;
• Възстановяване на част от разходите за градски транспорт;

Изисквания:

• Отлично владеене на английски / френски / немски език;
• Да сте търговски ориентирана личност, с про-активно поведение, ориентирано към постигане на добри резултати в продажбите;
• Честна натура и способност за работа в екип;
• Предишен опит в продажбите ще се счита за предимство;
• Положителна нагласа и представителен външен вид;
• Отлични умения за продажба и водене на преговори;
• Силна мотивация, дисциплина и перфектни комуникативни умения;
• Желание да учите нови неща и да се развивате професионално като консултант по красота в сферата на козметиката;

Моля, изпращайте Автобиография на английски език.

Очакваме ВИ!!!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS International Лиценз № 2095/15.08.2016
Месторабота: Лондон/Великобритания

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Френски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво,

Категория:

Забавление
Консултантски услуги
Салони за красота
Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

17.01.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК