Специалист Снабдяване - Пловдив

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

Във връзка с интензивното развитие на наш клиент, търсим да назначим амбициозен и мотивиран:

Специалист Снабдяване

Основни отговорности:
- Организиране и изпълнение на всички заявки за поръчки към доставчици;
- Проследяване на цялостния процес, свързан със заявките за материали и поръчки навреме;
- Проследяване на транспорта на всички доставки и разрешаване на митнически въпроси;
- Поддържане на контакт с доставчиците във връзка с договаряне на цени и условия.

Изисквания:
- Висше химическо образование;
- Доказан опит в договарянето и закупуването на суровини;
- Опит в производствена компания ще се счита за предимство;
- Владеене на английски език – много добро ниво (писмено и говоримо);
- Много добра компютърна грамотност, опит с ERP система ще се счита за предимство;
- Шофьорска книжка - категория В, с готовност за пътувания при необходимост;
- Умения за водене на преговори, работа в екип и ориентираност към крайния резултат;

Компанията предлага:
- Работа за утвърден работодател и водещи марки продукти;;
- Възможност за професионално развитие и израстване;
- Социални придобивки;
- Развитие в компания с международни стандарти;
- Служебен транспорт;

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и Вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете своята автобиография като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

27.09.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК