Председател или член на комисия за ГТП

Описание

Teхнически специалист
Описание и
Изисквания: В гр.София в контролно-технически пункт за извършване на периодични прегледи на ППС обявяваме свободна позиция "Технически специалист за извършване на Годишни Технически Прегледи"

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
- Извършва периодични прегледи за проверка на техническата изправност на пътни превозни средства
- Трудови задачи и задължения, характеризиращи съдържанието на длъжността:
- Въвежда данните от проверката в съответствие с изискванията на нормативните документи.
- Грижи се за съхранението на документите в съответствие с изискванията на нормативните документи.
- Да е запознат с измененията в конструкцията на съвременните автомобили.
- Да е запознат с техническите и законовите изменения в областта на периодичните прегледи за проверка на техническата изправност на ППС.
- Да е запознат с техническите и законовите изменения в областта на изискванията към средствата за измерване, съоръженията и инсталациите, използвани в КТП.
- Да е запознат със законодателни изменения в областта на регистрацията на ППС.
- Да е запознат с изискванията на Системата за управление на качеството, отнасящи се към неговата дейност.
- При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на длъжността.

ИЗИСКВАНИЯ към кандидата:
1. да е завършил средно или висше образование със специалност по приложение № 1 или специализация, курсът на обучение по която е продължил не по-малко от една година по специалностите по букви „А" и „Б";
2. да е правоспособен водач на моторно превозно средство от категория „В", а техническият специалист, извършващ прегледи на превозни средства от категории О1,М1,N1,MG,N1G - да е правоспособен водач на моторно превозно средство от категория „А";
3. да не е осъждан за престъпления от общ характер по реда на глава втора „Престъпления против личността" или по реда на глава единадесета, раздел II „Престъпления по транспорта и съобщенията" от Особената част на Наказателния кодекс;
4. да не е бил заличаван от регистъра по чл. 15, ал. 1 през последните две години на основание чл. 15, ал. 2, т. 3 - 8;
5. да притежава удостоверение за допълнително обучение за извършване на периодични прегледи и проверки на ППС.

Ако отговаряте на посочените условия, моля изпращайте :
-CV
Връзка ще бъде осъществена само с одобрените кандидати!
Месторабота: София
Заплата: от 500 до 600 BGN (Бруто)

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 500 до 700 лева на месец

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

Дата:

23.05.2017

Организация:

Си Ди Ем Гарант 2001