ГЛАВЕН СЕКРЕТАР НА АБЗ (Асоциация на Българските Застрахователи)

Нашият клиент “АСОЦИАЦИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЗАСТРАХОВАТЕЛИ” е браншово сдружение с нестопанска цел, в което членуват застрахователи, които са получили разрешение за извършване на застрахователна дейност на територията на Република България.

Изисквания:
• Висше образование (образование в областта на застраховането, икономиката, правото или финансите е предимство)
• Административен и организационен професионален опит –мин.3г.
• Професионален опит в сферата на застраховането е предимство
• Добро познаване на застрахователния пазар и регулаторната рамка
• Умения за планиране, организиране и координиране на административни процеси
• Добро владеене на английски език (писмено и говоримо).
• Компютърни умения

Отговорности:
• Подпомага дейността на УС, Контролния съвет и образователния съвет при организирането на тяхната работа.
• Осъществява контакт с дружествата, води кореспонденция с членовете на асоциацията и трети лица
• Съдейства за осъществяването на дейността на АБЗ в периода между заседанията на УС
• Организира форуми и обсъждания по конкретно поставени от УС задачи
• Изготвя и представя отчет за дейността си пред УС на всеки три месеца
• Участва активно в подготовката на ОС на членовете
• Води координация с Изпълнителното бюро на Европейската асоциация на застрахователите.

Условия:
Възможност за професионална реализация и развитие. Мотивиращо заплащане, отлични условия за работа.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо на. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ -лиценз № 2221 от 16.02.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. София

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

02.03.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК