СПЕЦИАЛИСТ ХИМИК

Нашият клиент е дългогодишен вносител на българския пазар на суровини за битовата химия, козметичната, фармацевтичната и хранително-вкусовата промишленост.
Във връзка с развитието на дейността си, фирмата търси мотивиран и амбициозен специалист за позицията ХИМИК.

Изисквания:

Висше инженерно-техническо образование (химия) с образователно-квалификационна степен „Бакалавър” или „Магистър";
Опит по специалността в парфюмерията и козметиката/битовата химия или хранително-вкусовата сфера;
Опит в създаване на процедури, рецептури и документи свързани с производство на продукти за тези браншове;
Познаване на видовете инструментални анализи,тестове извършвани в лаборатория ;
MS Office, Internet, работа със специализирани програма;

Отговорности:

Подпомага дейността по тестване на суровини за битовата химия, козметичната, фармацевтичната и хранително-вкусовата промишленост в офисни условия - мостри;
Подпомага мениджмънта при представяне на химични суровини на клиенти.;
Следи научно-техническата документация -предоставя професионална информация за фирмените продукти;
Работи с документация - анализни сертификати, МСДС, т.н.т
Създава и поддържа в пълен ред необходимата документация, съгласно изискванията на изградената и функционираща система по качество.

Условия:
- Възможност за развитие и професионална реализация;
- Работа в офис , не в лабораторна среда;
- Много добро възнаграждение и допълнителни социални придобивки

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ -лиценз № 1414 до 09.03.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Промишлени продукти
Инженерни дейности
Инженери

Населено място:

Гр. София

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

02.03.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК