Мениджър продажби

Нашият клиент е водеща компания в сферата на професионалната козметика за фризьорски салони в България - официален представител на световни марки професионална козметика за фризьорски салони, професионални уреди за коса и оборудване. Във връзка с развитие на дeйността си компанията търси:

Отговорности:

Управление и развитие на екип от търговски представители за София и страната.
Развитие на търговската политика на компанията, развитие на стратегията на продажби
Разработване на нови клиенти
Постигане на поставените месечни и годишни цели
Поддържане и развитие на клиентската база данни, поддържане на дългосрочни отношения с клиентите на базата на коректност и партньорство
Организация и контрол на дейността на търговския екип на компанията
Изготвяне на периодични отчети на дейността на търговския екип към Управител

Изисквания:

Висше образование
Професионален опит на подобна позиция в бранша – 2-4г.
Отлична компютърна грамотност
Владеене на английски език на работно ниво е предимство
Възможност за интензивни пътувания в страната
Шофьорска книжка

Условия:

Компанията предлага възможност за присъединяване към екип от изградени професионалисти във вноса и професионалната дистрибуция на водещи марки в бранша.
Професионално развитие в разрастващ се и проспериращ бизнес
Отлична професионална атмосфера в компанията
Много добро стартово възнаграждение, в съответствие с квалификацията и нивото на длъжността в компанията
Изключително успешна бонусна система, в съответствие с постигнатите резултати на ръководения от него търговски екип

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ -лиценз № 2221 от 16.02.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
Английски език

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

02.03.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК