Медицински представител (лабораторно оборудване)

Нашият клиент е компания, лидер в областта на дистрибуцията на консумативи, лабораторни реактиви и апаратура за аналитични и клинични лаборатории. Фирмата е основана преди повече от двадесет години и е бизнес партньор на водещите брандове в областта на клиничната лаборатория.

Изисквания:
Висше образование - медицина, химия или икономика
Опит в продажби и контакти с клиенти – мин. 3 години
Предишен опит в продажби на медицински продукти е предимство
Много добро владеене на английски език
Компютърни умения
Шофьорска книжка и възможност за интензивни пътувания

Отговорности:
Извършва продажби на лабораторно оборудване, реактиви и консумативи за клинична лаборатория.
Участва в реализирането на търговската стратегия на компанията, поддържа контакти с постоянни клиенти /болници и техни представители/.
Посещава регулярно клиентите на компанията в региона
Отговаря за развитието на съществуращите клиенти на компанията в град Стара Загора и регион
Участва в разработването и осъществяването на различни проекти на дружеството.
Изготвя презентации, участва в промоционални активности – представяне на компанията на конгреси, медийни изяви и пред клиенти в ежедневната си работа.

Условия:
Отлични възможности за професионална реализация и развитие в утвърдена компания с изградени стандарти и корпоративни ценности. Динамична и разнообразна работа, свързана с пътувания и интензивни контакти с клиенти. Мотивиращо възнаграждение, обвързано с резултатите. Служебен автомобил, телефон, компютър.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография по имейл. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз №1414 до 09.03.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
Английски език

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Здравеопазване
Продажби - експерт мениджъри
Медицина

Населено място:

Гр. София

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

02.03.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК