Експерт програми и проекти

Сис Проджект ООД е специализирана компания в разработване и последващо управление на проекти, финансирани от фондовете на Европейския съюз, както и други донорски програми. Във връзка с разширяването на дейността си в гр. София търсим да назначим:

„Експерт програми и проекти“

Отговорности на позицията:
• Участва в разработването и управлението на проекти на клиенти на компанията по националните оперативни програми.
• Изготвя и следи графици за изпълнение на дейности по проекти;
• Участва в изпълнението и отчитането на проекти, финансирани по европейски и международни проекти;
• Преглежда и подготвя необходимата документация във връзка с подготовката и управлението на проектите;
• Води кореспонденция и осъществява комуникация със структури на държавната администрация;

Какво предлагаме ?
• Трудов договор с възможност за развитие и израстване в компанията;
• Въвеждащо и продължаващо обучение в областта на изготвянето, организацията и управлението на проекти;
• Участие в конференции, семинари и обучения;
• Работа в млад и амбициозен екип от експерти;
• Динамична работа, свързана с разработването и управлението на проекти, финансирани от национални, европейски и международни програми на различни организации и структури;
• постоянен дългосрочен ангажимент;
• Управление на проекти през съвременна ERP система.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
Изисквания за заемане на длъжността: • Да притежават висше образование или последна година в университет; • Да притежават много добри умения за работа с интернет и MS Office; • Добри комуникационни умения и много добро владеене на български език; • Внимание към детайлите и спазване на срокове, отговорност и отдаденост към поставените задачи; • Предимство ще имат кандидати, владеещи английски език; • Предимство ще имат кандидатите с опит в разработването и управлението на проекти; За да кандидатствате за обявената свободна позиция, моля изпратете автобиография със снимка на български език.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Варна, бул. Сливница 189

Дата:

20.02.2017

Организация:

Сис Проджект ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Сис Проджект ООД може да получите ТУК