Готвач

Описание

Ресторант " При Фараона" търси да назначи ГОТВАЧ
Търсим позитивна и отговорна личност, умееща да работи в екип.

Изисквания за длъжността:

да умее да приготвя различни топли и студени предястия, супи, основни ястия, сосове и десерти
да е позитивен и да умее да създава спокойна и приятна работна атмосфера;

Задължения и отговорности:

Ежедневно приготвяне на ястия,според указанията
да познава отлично менюто и рецептите на ресторанта
да отговаря за качеството и външния вид на храната,която приготвя,както и за правилното й съхранение
да отговаря за количеството и качеството на продуктите използвани в работата, както и за правилното им съхранение;
да отговаря за поверения му инвентар и оборудване
да поддържа добра хигиена на работното си място
да спазва стандартите на работа.

Какво предлагаме ние:

сериозна ангажираност;
добро възнаграждение;
уважение и колегиалност;

Ако се интересувате от предлаганата длъжност и мислите, че отговаряте на изискванията, моля изпратете вашата автобиография и ние ще се свържем с вас, или се обадете на посочените по долу телефони.
Месторабота:Костинброд

Телефони за контакт:
0887/310-181- Георги Кюркчиев
0899/979-700 - Хани Оф

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Обществени услуги

Населено място:

Гр. Костинброд

Дата:

23.02.2017

Организация:

Черната орхидея ООД

Повече информация за Черната орхидея ООД може да получите ТУК