СПЕДИТОР В ТРАНСПОРТНА ФИРМА

ПРАВА ЗА ТЕБ. БГ - Свързваме бизнеса с верните хора и хората с вярното място.

Дружество, специализирано в международната спедиция със собствен транспорт, търси верните хора за позицията: СПЕДИТОР В ТРАНСПОРТНА ФИРМА.

Отговорности:
- Възлагане задачи на шофьорите и координиране на изпълнението им;
- Контрол на сроковете за спедиция;
- Изготвяне на документацията, свързана със спедицията;
- Контакти с други организации при и по повод спедиторската дейност.

Изисквания:
- Минимум 1 година опит на спедитор в транспортна фирма със собствен транспорт;
- Владеене на английски език;
- Отговорност, организираност, комуникативност.

Условия:
- Отлично месечно възнаграждение;
- Постоянен трудов договор.

Вярвате, че това е точното място за Вас? Очакваме Вашата автобиография.
Лицензиран посредник сме за подбор на персонал с валидно удостоверение № 1583/ 22.04.2013 г. и регистриран оператор по Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Минимум 1 година опит на спедитор в транспортна фирма със собствен транспорт

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Дата:

24.02.2017

Организация:

ЗА ТЕБ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЗА ТЕБ ЕООД може да получите ТУК