Брокер недвижими имоти

Описание

АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ "ИНВЕСТА"
бул.”6-ти септември” № 180
4000 гр. Пловдив
e-mail: investabg@gmail.bg
www.investa.bg

Търсим брокер за продажба и отдаване под наем на недвижими имоти на територията на гр. Пловдив.

Предлагаме:
Комфортно работно място в центъра на гр. Пловдив, оборудвано с персонални компютър, стационарен и мобилен телефон;
Осигурени от фирмата актуални персонални оферти за продажба и наеми на имоти;
Възнаграждение: До 50% от реализирания оборот.

Отговорности:
Комуникация с клиенти на фирмата;
Осъществяване на огледи на имоти;
Водене на преговори с клиенти на фирмата;
Подаване на заявления и получаване на документи от държавната и общинска администрация / кадастрални схеми, данъчни оценки, нотариални актове, удостоверения за тежест на имотите и др./;
Съвместно с управителя на фирмата изготвяне на предварителни договори за покупко-продажба и наем на имоти;
Съвместно с управителя на фирмата подготвяне на документите за сделка пред нотариус;
Заетост: Пълен ненормиран работен ден , петдневна работна седмица, при необходимост огледи в събота и неделя.

Изисквания:
Образование – минимум средно;
Владеене на книжовния български език;
Минимална компютърна грамотност: Microsoft Office, Internet;
Спазване на етикет при общуване с клиенти
Спазване на бизнес дрескод;
Лоялност към фирмата;
Опит в областта на продажбите и сделките с недвижимите имоти е предимство;
Владеене на английски или руски език е предимство;
Свидетелство за управление на МПС и личен автомобил е предимство.

Моля, изпращайте Вашето CV до г-н Йордан Кондов – управител на Агенция за недвижими имоти „Инвеста”, 4000 гр. Пловдив, бул.”6-ти септември” № 180 или на e-mail: investabg@gmail.com.
За информация моб. телефон: 089 994 9808.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

15.05.2017

Организация:

Инвеста инфо ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Инвеста инфо ЕООД може да получите ТУК