Разкройчик, кантировач на дървени плоскости- София

Описание

Направете кариера с HOMEMAX в София!

В успешните фирми работят успешни служители!

За филиала ни в гр. София, бул. "Владимир Вазов" 83, търсим ангажиран и мотивиран:

Разкройчик, кантировач на дървени плоскости

Задължения:

- разкрой;
- кантирне;
- пробиване на отвори за панти;
- поема и изпълнява заявки от клиенти;
- правилна експлоатация и поддръжка на поверените машини и инструменти;
- прием, контрол и ревизиране на склада с плоскости.

Подходящият кандидат:

- притежава технически познания и умения за работа с циркуляр, кантираща и дупчеща машина;
- има предишен опит на сходна позиция;
- е прецизен и отговорен към качеството на извършваната работа;
- има опит в пряко обслужване на клиенти;
- е наблюдателен и експедитивен.

Ние предлагаме:

- фирмено обучение, насочено към развитие на професионални умения;
- разнообразна работа с възможности за лична изява в отлична работна среда;
- дългосрочност и коректни трудови отношения;
- атрактивно възнаграждение;
- ваучери за храна;
- карта за отстъпка в обектите на дружеството;
- възможност за участие в програма Multisport.

Ако нашето предложение е представлява интерес за Вас, то ние ще се радваме да получим Вашите кандидатури директно онлайн или на място във филиала ни на адрес гр. София, бул. "Владимир Вазов" 83, бюро Администрация.

Моля, кандидатствайте по тази обява, единствено ако считате, че отговаряте на изискванията. Ние ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Благодарим за разбирането!

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

09.05.2019

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК