Бояджия в производството- Пловдив

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент, водеща производствена компания, търсим да назначим:

Бояджия в отдел мокро боядисване

Работно време:
Първа и втора смяна;
8-часов работен ден;
Пет дневна работна седмица;
Почивни дни: събота и неделя.

Нашите изисквания:
Средно образование;
Готовност за работа на смени;
Опит в производственото боядисване.

Вашите отговорности:
боядисва рамки, вилки и други компоненти на велосипеда;
работи в бояджийна кабина с пистолет за мокро боядисване (на водна основа);
извършва финишна обработка на рамки с абразивни и полиращи пасти.

Компанията предлага:
Отлични условия на труд и възнаграждение;
Трудов договор на пълни осигуровки;
Ваучери за храна: 200лв;
Индивидуален и екипен бонус;
Осигурен служебен транспорт от гр. Пловдив;
Допълнително здравно осигуряване;
Работно облекло и др.

Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

11.08.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК