Специалист контактен център с български език

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
За наш клиент, търсим да назначим мотивиран и отговорен човек на позицията:

Отговорности:
• Приема входящи обаждания и консултира клиентите по отношение на въпроси:
- свързани с подаване на искане за отпускане на кредит;
- технически въпроси свързани с регистрация на нов акаунт;
• Прави изходящи обаждания с цел да информира клинетите за продуктите, промоциите, новите оферти и други онлайн услуги които компанията предлага;
• Осигурява качествено обработване на заявки съгласно регламентираните изисквания и стандарти;
• Предоставя професионално, компетентно, бързо и проактивно обслужване на клиентите на компанията;
• Комуникация предимно по телефон и имейл;

Привилегии:
• Възможност да станете част от екип от динамични професионалисти в компания, лидер в сферата на небанковото кредитиране;
• Включване във вътрешни обучение и програми за развитие;
• Възможности за кариерно развитие;
• Отлични условия на труд, социална политика и бонусна система;

Изисквания:
• Една година опит в работата с клиенти на подобна позиция;
• Отлични комуникативни умения и насоченост към клиента;
• Умения за приоритизиране и работа под напрежение;
• Отлична компютърна грамотност (MS Office);

Кандидатствайте като изпратите CV на:

E-mail: info@hrs-bg.com

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

14.03.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК