Супервайзър

Ние сме доказани специалисти с над 12 годишен опит в сферата на професионалното почистване. A нашите партньори са доказани лидери в производството на машини, препарати и консумативи за почистване.

Ние търсим: Супервайзър

Задължения и отговорности:
-Организация и контрол на извършването и качеството на услугата;
-Изготвяне на справки за извършена работа и изразходван ресурс;
-Зареждане, ревизия и следене за изразходвани материали на обектите;
-Ежедневен контрол и посещение на обекти;
-Следи да няма разхищения, кражби и безпричинни отсъствия;
- Отговаря за трудовата дисциплина и качественото изпълнение на почистващата дейност от служителите;
-Подбор, и обучение на нови служители;
-Идентифицира и подобрява силните и слаби страни на персонала;
-Осъществява връзка с възложителя и ръководството на фирмата.

Изисквания:
- Опит в сферата на почистването;
- Отговорен служител с ръководни умения;
- Умения за работа в екип;
- Възможност за пътуване в страната;
- Шофьорска книжка.

Ние предлагаме:
-Оценяване според постигнатото от Вас;
-Интересна и динамична работа в екип;
-Възможности за професионално развитие;
-Конкурентно възнаграждение, което нараства с натрупването на опит и отговорности от служителите;
-Работа в утвърдена на пазара компания;
-Трудов договор.

Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография с актуална снимка, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява".
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

2000 Самоков , София област, ул. "Житна Чарщия" 39

Дата:

14.03.2017

Организация:

"СИЛ ВЕН - 7" ЕООД

Повече информация за "СИЛ ВЕН - 7" ЕООД може да получите ТУК