Счетоводител

Описание

Основни задачи:
- Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи, начисления
- Изготвяне и подаване на ДДС декларации за НАП, НОИ, БНБ, АВ и други институции;Годишни данъчни декларации; Декларации по Интрастат; VIES
- Изготвяне на счетоводни справки, регистри, отчети, декларации;
- Контролиране навременното плащане на данъци, социални и здравни осигуровки;
- Следене на плащания, вземания, задължения на контрагенти и клиенти;
- Извършва допълнителни текущи задачи, свързани със спецификата на работата във фирмата.
- Притежава познания, свързани с вътреобщностни сделки, внос, износ;
- ТРЗ.Личен състав

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
Изисквания към кандидатите: 1. Професионален опит като счетоводител минимум 3 години; 2. Завършено висше икономическо образование - бакалавър или магистър по специалността счетоводство и контрол; 3. Познания на счетоводните стандарти и данъчното законодателство; 4. Много добри организационни умения , лоялност и конфиденциалност. 5. Владеенето на немски език е предимство. 6. Работа с Exsel, Word, счетоводен софтуер. 7. Крайната дата за подаване на CV е 09.04.2017г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1800 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Бул. България 88

Дата:

16.03.2017

Организация:

Geo Finanz Bulgaria

Повече информация за Geo Finanz Bulgaria може да получите ТУК