Спедитор – Mорски транспорт

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент - международен доставчик на транспортни и логистични услуги, търсим да назначим мотивиран и отдаден професионалист на позицията:

Основни отговорности:
- Осъществява оперативни и търговски контакти с клиентите на фирмата;
- Изготвя писмени оферти в отговор на клиентски запитвания;
- Организира изпълнението на транспортните заявки и договори;
- Уведомява клиента за статуса на пратката и за евентуални проблеми при изпълнението на заявката;
- Следи за своевременно плащане на вземанията с настъпил падеж и за спазване на определените кредитни лимити на всеки клиент;
- Участва в обработването, решаването и приключването на рекламации от клиентите;
- Подбира подизпълнители за изпълнение на клиентските заявки и договаря с тях цени и условия ;
- Следи изпълнението на възложените на подизпълнителя услуги и изготвя всички необходими документи за възложената услуга;
- Поддържа ежедневен контакт с подизпълнителите с цел събиране на информация за изпълнение на възложения превоз и навременната доставка на пратките и уведомява клиентите.

Компанията предлага:
- Възможност за работа в мултинационална компания, лидер в своя сектор;
- Конкурентно възнаграждение и социален пакет;
- Работа в динамична среда с екип от професионалисти;
- Кариерно развитие в компания с добре изградена структура и познания.

Изисквания:
- Минимум 2 години опит в международна спедиция - Морски транспорт;
- Отлично владеене на Английски език;
- Комуникативност, умение за работа с клиенти и за водене на преговори;
- Организираност, самодисциплина и вътрешна мотивация;
- Умение за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

16.03.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК