ОФИС АДМИНИСТРАТОР

АНЕТИ е професионален бизнес партньор в сферата на консултантската и посредническа дейност при сделки с недвижими имоти.
За разрастващата дейност на фирмата търсим отговорна и позитивна личност за следната позиция:

Задължения и отговорности:
• организиране на административното обслужване на офиса
• водене на кореспонденция по телефон, е-mail кореспонденция
• класиране и архивиране на писмена и електронна документация
• изготвяне на справки и анализи за нуждите на Управителя
• обработка на база данни /клиенти и партньори/ и въвеждане във фирмената система
• обработка и поддържане на досиетата на служителите
• контрол и организация по цялата документация, свързана с трудовата медицина
• набиране на текстове на офертите за недвижими имоти на агенцията
• публикуване на офертите във фирмения сайт и в другите сайтове за имоти
• системно търсене на публикувани обществени поръчки за професионално почистване

Изисквания към кандидата:
• висше образование
• отлични организационни качества - да създава и поддържа добри контакти с доставчици и клиенти
• мотивация за постигане на високи резултати
• отлична компютърна грамотност - MS Office, Excel , Internet
• аналитично мислене и желание за работа и развитие
• готовност за усилена работа и самоусъвършенстване
• съпричастност към работата, честност, самодисциплина
• отлични комуникативни умения и работа в екип;
• отлични владеене на български език - писмено и говоримо
• правилна дикция и отлични умения за водене на разговор с клиенти.
• способност за бързо и коректно набиране на текст
• способност да се справя с динамиката на интензивен работен ден
• спазване на конфиденциалност при работа с поверителна информация и документи
• владеене на чужд език /желателно/

Личностни качества:
• динамична, иновативна и организирана личност с логическа мисъл
• отговорно отношение, лоялност и коректност, способност за работа в екип
• вежливост, учтивост, толерантност и дискретност
• инициативност, енергичност и съобразителност
• търпимост и бързо реагиране в различни ситуации
• стремеж към личностно израстване
• да не подценява предимствата на позитивното излъчване
• желание за справяне с разнообразни задължения, степенувайки ги по важност и спешност
• желание за придобиване на нови знания и умения

Предлагаме:
• трудов договор
• СИМ карта с осигурен месечен абонамент
• отлична работна среда и колегиален микро климат на високо ниво
• работа в динамичен и опитен екип

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените от нас изисквания, моля изпратете пълни и точни документи: CV с подробна информация за изпълняваните задължения на предишните работни позиции, актуална снимка и кратко мотивационно писмо НА e-mail: info@aneti.net

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 700 до 1000 лева на месец

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

гр. София 1111, кв. Гео Милев, ул. Елисавета Багряна 18, офис 4 (до Агенцията по вписванията)

Дата:

18.01.2019

Организация:

ДОМИСОФ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ДОМИСОФ ЕООД може да получите ТУК