Агент недвижими имоти

Описание

Фирма „ВИКТОРИЯ-НАЙС’ЕООД гр.Пловдив
Търси да наеме

АГЕНТИ-НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
ОСНОВНИ ДЛЬЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Подготовка на оферти;
• Провежда огледи на имотите предлагани от дружеството;
• Събира информация свързана с предлаганите на пазара имоти;
• Подготвя необходимата информация и документи, свързани с оферирането към клиенти;
• Води преговори с клиенти на фирмата във връзка с условията на сделките;
• Проучване и анализ на тенденциите на пазара;
• Поддържане на отношения с клиенти и привличане на нови

МИНИМАЛНИ ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНАТА ДЛЬЖНОСТ:
• Образование- висше или средно образование;
• Умения- компютърна грамотност- базово ниво
• Профисионален опит не се изисква.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
• трудов договор.
• Пълни здравни и социални осигуравки
Моля изпратете АВТОБИОГРАФИЯ И МОТИВАЦИОННО ПИСМО на имейл:mpetkova1804@abv.bg
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю.

Позицията е по схема за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05M9OP001-1.003 „Ново работно място 2015”

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 508 до 508 лева на месец

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

23.04.2017

Организация:

ВИКТОРИЯ- НАЙС ЕООД

Повече информация за ВИКТОРИЯ- НАЙС ЕООД може да получите ТУК