Организатор, работа с клиенти

Описание

Вие искате да усещате, че вашата работа има значение!
Вие искате да виждате, че с работата си допринасяте за промяна в общността, в която живеете!
Вие искате да участвате в промяната в образованието като сте част от организация, която внедрява световните образователни тенденции!
Вие сте човек, който обича да се развива като ежедневно прилага прочетените новости в областта, в която работи!

Тогава станете част от екипа на BRITANICA в Бургас!

Ние, в BRITANICA Бургас, сме екип от млади и енергични хора, които сме щастливи, защото ежедневната ни работа е свързана с това да даваме знания и да развиваме умения на нашите малки и големи курсисти. Гордеем се с това, че заедно се развиваме като споделяме трудните моменти и се учим от тях. Всеки ден виждаме резултата от работата си в усмивките на децата и в благодарността, която ни показват нашите големи курсисти.

Ние, екипът на BRITANICA в Бургас, търсим:

МЕНИДЖЪР, РАБОТА С КЛИЕНТИ

Какъв е колегата, който ще се радваме да се присъедини към нас?

- Да иска да помогне на всеки един клиент, независимо дали е дете или възрастен;
- Да иска да проследява в детайли развитието на всяко едно дете или на всеки един възрастен курсист, с които работи;
- Да допринася за създаването на атмосфера, в която курсисти и колеги заедно могат да развиват своите умения, като споделят открито своите потребности и предложения;
- Да може да организира ефективно екипа, за да постигне резултати, с които целият екип би се гордял;
- Да има основни умения за работа с компютърни програми;
- Да има придобито или в процес на изучаване висше образование;
- Да владее английския език на средно ниво.

Вашите основни задачи ще бъдат:

- Да консултирате клиенти на различни възрасти и с различни професии, да откривате техните потребности и да намирате най-подходящите курсове за тях;
- Да ръководите и отговаряте за конкретни проекти, свързани с изграждането на лоялност у клиентите;
- Да координирате и подпомагате дейността на преподавателския екип;

Какво означава да сте част от екипа на BRITANICA в Бургас?

- Развивате своята креативност и професионализъм и получавате подкрепа от компания лидер в своята сфера;
- Работите в млад, енергичен и амбициозен екип;
- Получавате добро стартиращо заплащане, което се увеличава, заедно с вашите резултати.

Ако смятате, че BRITANICA е вашето място за развитие, ще се радваме да обсъдим възможността да станете част от нашия екип в Бургас.

Изпратете ни вашата автобиография, мотивационно писмо, актуална снимкa - по ваше желание.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Научна дейност
Образование, Образователни курсове и преводи
Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

кв. Люлин, бл. 027

Дата:

22.03.2017

Организация:

Образователен център Британика

Повече информация за Образователен център Британика може да получите ТУК