Работник броене на стоки Плод и Зеленчук (м/ж) - с. Кабиле

Лидл се отличава с бърз и постоянен растеж. С над 10 000 филиала ние сме сред десетте водещи европейски пазарни лидери в областта на търговията на дребно с хранителни и нехранителни стоки. В ежедневната си работа се придържаме към ясни принципи:
• уважение и коректност определят общуването, както и действията ни;
• приятната работна атмосфера е най- добрата предпоставка за удовлетворени служители и успехи в работата.
В света на търговията всеки ден е изпълнен с предизвикателства. И специално при нас в Лидл – защото ние сме удовлетворени едва тогава, когато са доволни нашите клиенти.
За нашия изграждащ се логистичен център в с. Кабиле (обл. Ямбол) търсим:
Работник броене на стоки Плод и Зеленчук (м/ж)
Вашите задачи и отговорности

• проверявате температурата на продукта преди разтоварване;
• извършвате прецизен качествен контрол (чрез мирис, оглеждане, дегустация) за развалена стока или други видими дефекти по стоката по време на разтоварване;
• правите проверка на всички артикули с помощта на каталог за качество;
• изброявате доставните единици на всички постъпващи палети;
• регистрирате всички релевантни данни (срок на годност, партида);
• контролирате качеството на палетите и отбелязвате подлежащите на смяна палети;
• при необходимост извършвате допълнителни контролни дейности (напр. претегляне на стоки в кг);
• грижите се за преместване и складиране на стоките;
• подпомагате инвентаризации на склада;

Вашият профил

• имате завършено средно образование;
• имате готовност за работа на смени и гъвкаво работно време;
• отнасяте се отговорно към задачите си;
• мотивирани сте;
• умеете да работите както самостоятелно, така и в екип;
• Предимство са умения за работа с Excel, както и професионален опит в складовата логистика и в извършване на качествен контрол на плод и зеленчук.

Нашето предложение

• сигурно работно място с разнообразни задачи в една успешна компания;
• въвеждащо обучение и възможности за кариерно развитие;
• първоначално обучение в логистичния център в с. Равно поле (Софийска област) за период от 3 месеца;
• отчитане и заплащане на работното време с точност до минута;
• осигурен служебен транспорт;
• осигурено настаняване и поемане на разноските за квартира на хотелски принцип за периода на обучението (3 месеца);
• стартово заплащане в размер на 1300 лв. бруто + ваучери за храна в размер на 60 лв./месечно + допълнително здравно застраховане;
Проявявате ли интерес?
Тогава кандидатствайте чрез онлайн-формуляра към обявата и изпратете автобиография, като посочите възможно най-ранната дата за постъпване на работа.

Ще бъдат разглеждани само кандидатурите, към които има приложена автобиография.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност.

Личните данни, събирани за целите на процедурата по кандидатстване за работа, ще бъдат обработвани в съответствие с правилата на действащото българско законодателство за защита на личните данни, включително, но не само във връзка с правото на достъп и коригиране на личните данни. В съответствие с действащото законодателство, събраните данни могат да бъдат трансферирани към други дружества от групата на ЛИДЛ в страни от Европейския съюз.

Интересувате ли се?
Очакваме Вашата кандидатура.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Обслужване на клиенти / каса
Работа в склад

Населено място:

Гр. с. Кабиле

Адрес:

с. Равно поле 2129 ж.к. -, ул. \\\"3-ти Март\\\" No 1

Дата:

23.03.2017

Организация:

Лидл България ЕООД Енд КО.КД

Повече информация за Лидл България ЕООД Енд КО.КД може да получите ТУК