Брокер Консултант

“Инвестиционно Строителна Борса” ЕООД е една от водещите български агенции за недвижими имоти с дългогодишен опит и авторитет, специализирана в предлагането на различни по характер имоти на териториите на България и Гърция. Качественото и професионално обслужване на клиентите е фактор от изключителна важност за постигането на трайни успехи на пазара. Във връзка с осъществяване на своята дейност фирмата ни търси да наеме за централният си офис подходящ специалист за позицията брокер-консултант на недвижими имоти в София, в страната и Гърция.

ИЗИСКВАНИЯ:
- амбициозна и комуникативна личност с желание и умение за директна работа с клиенти и създаване на нови контакти
- желание за придобиване на нови познания и умения и за реализиране в сферата на бизнеса с недвижими имоти.
- познаване на пазарните взаимоотношения, търговски нюх, презентационни умения и способност за водене на преговори
- чувство за отговорност и сериозно отношение към поетите професионални ангажименти
- коректност в отношенията към клиенти и колеги
- компютърна грамотност: MS Windows, MS Office (Word, Excel, Outlook), Интернет
- професионален опит на подобна позиция е предимство
- доброто владеене на чужд език (руски, гръцки или английски) е предимство
- възможност за пътуване в страната и чужбина
- умения за работа в екип.
- готовност за усилена работа на ненормиран работен ден с плаващо работно време
- добри маниери и приветлив външен вид.
- завършено минимум средно образование.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- маркетинг, мониторинг, актуализация и анализ на свързана с пазара на имоти информация
- публикуване на рекламини съобщения, водене на кореспонденция, срещи и разговори с клиенти.
- търсене на нови клиенти, подбор и огледи на имоти в страната и чужбина.
- индивидуален подход към всеки клиент в зависимост от неговите изисквания и предпочитания.
- консултация на клиенти и самостоятелно водене на преговори от първият контакт до успешното приключване на сделката, подпомагани от екип на агенцията.
- координация между всички обвързани с изпълнението на конкретните задачи брокери, партньори и представителства на фирмата.

Ако се интересувате от предлаганата позиция и имате желание да се развивате в областта на бизнеса с недвижими имоти, моля изпратете актуална снимка и автобиография на имейл: info@icb-imoti.com. За повече информация се обадете на тел; 02/988-17-77; GSM 0876-230-101
На интервю ще бъдат поканени само одобрени по документи кандидати отговарящи на нашите изисквания. Гарантираме пълна конфиденциалност на кандидатурите

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език, Гръцки език

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ: - богата, разнообразна и постоянно обновяваща се база с данни за различни имоти в България и Гърция - многобразие на контакти, срещи и пътувания с различни клиенти от страната и чужбина. - безплатно първоначално и текущо обучение в професията - обсъждане и прилагане на Вашите идеи за подобряване организацията на работата във фирмата. - интернационална, национална и персонална реклама - международно сътрудничество - служебен мобилен телефон, компютър и интернет - месторабота в офис в центъра на София (безистен на пл.Славейков №1 вх.В ет.2) - работа в отлична атмосфера със сплотен и амбициозен екип от професионалисти - атрактивен процент и достигане на максималното за бранша възнаграждение. Възможност за твърда заплата след доказване на професионалните Ви умения и възможности. - допълнителни бонуси за постигнати добри резултати - ясни, прозрачни и еднакво валидни за всички правила за работа - възможност за развитие в зависимост от показаните професионални умения до ниво главен брокер или офис мениджър

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Дата:

03.04.2017

Организация:

Инвестиционно Строителна Борса ЕООД

Повече информация за Инвестиционно Строителна Борса ЕООД може да получите ТУК