СКЛАДОВ РАБОТНИК

EВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България. Компанията има офиси във всички големи градове в страната и е представител на световни лидери като Komatsu, Doosan, Gardner Denver, FG Wilson, Lincoln Electric, Toyota BT, Ammann Compaction, Gedore Tools, Mitutoyo Measuring и др.

Компаниятатърси да назначи Складов работник.

Отговорности:
- приема и подрежда в склада стоката (резервни части за машините, консумативи);
- комплектова поръчки за клиентите;
- следи вътрешните и външните доставки на стоки;
- при необходимост транспортира стоки до клиентите.

Изисквания:
- средно образование, техническият профил е предимство;
- опит като складов работник или на сходна длъжност;
- компютърна грамотност;
- опитът с ERP система и свидетелството за управление на мотокар ще се считат за предимство;
- шофьорска книжка;
- добре организиран, подреден, отговорен и лоялен човек, да търси дългосрочно партньорство;
- препоръки от бивши работодатели са предимство.

Фирмата предлага:
- постоянна работа в стабилна и утвърдена компания;
- петдневна работна седмица - от понеделник до петък, осемчасов работен ден;
- сплотен и приятелски настроен екип;
- много добро заплащане;
- коректно отношение.

Ще осъществим контакт само с одобрените за интервю кандидати.

За да кандидатствате по тази обява, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Транспорт и логистика
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

04.04.2017

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК