СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ ГЕНЕРАТОРИ

ЕВРОМАРКЕТ е най-голямата търговско - инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

Евромаркет Компресорс е представител на световни лидери в производството на индустриално оборудване като:
FG Wilson -дизел генератори,
Gardner Denver - винтови компресори, вакуум помпи и въздуходувки,
МТА - чилъри,
Evapco - водоохладителни кули и др.

Във връзка с разширяване на дейността компанията търси да назначи Специалист сервизна поддръжка на генератори.

Основни задължения:
- Диагностика, техническо обслужване и ремонт на дизел генератори;
- Монтаж и пуск в експлоатация на дизел генератори;
- Диагностика и ремонт на хладилни машини;
- Отстраняване на аварии.

Изисквания:
- Техническо образование в сферата на електротехниката и електромеханиката; висшето техническо образование е сериозно предимство;
- Опитът в техническата поддръжка на такова оборудване е предимство;
- Шофьорска книжка и готовност за чести командировки в страната;
- Умението за използване на техническа литература на английски език е предимство.

Компанията предлага:
- Възможност за професионална изява в голяма и стабилна компания;
- Приятелска и професионална работна среда, сплотен екип;
- Условия за развитие на познанията и уменията, обучения в страната и чужбина;
- Работно време от понеделник до петък, от 9 до 17.30 ч;
- Много добро възнаграждение.

Успешният служител на тази позиция притежава комуникативност, умения за работа с клиенти, инициативност и организираност. Търсим дългосрочно ориентирани кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

15.09.2017

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК