Customer Support with Greek

Фирма "Тотал Гейминг" ЕООД търси да назначи отговорни и мотивирани хора към екипа си "Обслужване на клиенти".

Изисквания:

-Владеене на гръцки език и препоръчително на някои от следните езици:турски,немски,руски или английски.
-Работа в екип
-Добри компютърни познания
-Добри комуникативни умения
-Желание за работа на смени
-Предишен опит на същата или подобна позиция ще се счита за предимство

Вашите отговорности:

-Директна комуникация с клиентите ,използващи-Skype,телефон,електронна поща,специализиран чат
-Решаване на въпроси,свързани с проблеми възникнали с клиенти

Ние предлагаме:

-Обучение
-Работа в млад и динамичен екип
-Добро заплащане
-Трудов договор
-Възможност за развитие

Ако се интересувате от позицията изпратете CV и мотивационно писмо.

Вашите лични данни ще бъдат разгледани при пълна конфеденциалност.

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Руски език, Гръцки език, Турски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Забавление

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.04.2017

Организация:

Тотал Гейминг ЕООД

Повече информация за Тотал Гейминг ЕООД може да получите ТУК