Деловодител

Описание

I. ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

1. Характеристика на работата:
Осъществява техническото обслужване на канцеларията като обработва и следи движението на входящата, изходящата и вътрешната кореспонденция.
2. Основни задължения:
- води входящ и изходящ регистър, които съдържат данни за всички постъпили и изведени документи и книжа;;
- води регистър на заведените дела;
- води движението по изпълнителни дела;
- води архивна книга за предадените от деловодството в архива документи;
- води дневник, който съдържа данни за всички извършени действия;
- води платежни и други документи;
- образува преписки по постъпилите в деловодството документи;
- съхранява преписките до предаването им в архива;
- предава документи за обработка и изпълнение на служителите и работниците съобразно резолюциите на прекия си ръководител;
- следи движението на документите и при поискване дава информация за тяхното местонахождение;
- опакова, надписва и предава за изпращане изходящата кореспонденция;

ІІ. НЕОБХОДИМА КОМПЕТЕНТНОСТ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. ГПК
2. ЗЧСИ
3. Кодекс на труда;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
работа с Word , Excel, Интернет - публични регистри

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Правни и Юридически услуги

Населено място:

Гр. София

Дата:

05.03.2019

Организация:

Кантора на ЧСИ

Детайли за организацията:

Повече информация за Кантора на ЧСИ може да получите ТУК