СОЦИАЛЕН АСИСТЕНТ С ФРЕНСКИ ЕЗИК

Описание:

Интерим Солюшън ООД е българска компания, предлагаща временна трудова заетост. За наш клиент търсим Социален асистент, който/която да поема грижите за жена в неравностойно положение.

Задължения и отговорности:

- Оказване на помощ при поддържане на ежедневна лична хигиена – тоалет, къпане, преобличане, смяна на чаршафи, хранене, раздвижване;
- Придружаване при посещение на лекар;
- Придружаване извън дома – разходка, културни мероприятия и др.;
- Почистване на дома;
- Доставяне и приготвяне на храна съобразно здравословното състояние;
- При необходимост – пазаруване на храна, лекарства и дребни вещи за дома.

Изисквания:

- Добро ниво на френски или английски език;
- Предишен опит на подобна позиция;
- Шофьорска книжка;
- Висока организираност и отговорност при изпълнение на възложените задължения;

Компанията предлага:

- Много добро възнаграждение, съобразено с европейските стандарти;
- Сключване на безсрочен трудов договор със социалния асистент;
- Осигурена кола за нуждите на домакинството;
- Заплата: 3000 лева (бруто).

При интерес към обявената позиция, моля изпратете Вашето CV и препоръки. Всички кандидатури ще се разглеждат при строга конфиденциалност. Интервю ще бъде проведено само с одобрените кандидати по документи.

ИНТЕРИМ СОЛЮШЪН ООД – агенция за временна заетост притежава лиценз за дейността си на територията на ЕС № 181 / 09.12.2016г., издаден от Министерство на труда и социалната политика на РБ

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 3000 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ул. Г.С.Раковски № 96, ет. 2

Дата:

11.04.2017

Организация:

Интерим Солюшън ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Интерим Солюшън ООД може да получите ТУК