Хладилен техник

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент, търсим да назначим мотивиран кандидат за позицията:

Присъединявайки се към успешния екип на компанията ще получите възможност да изявите качествата си във водеща в своята област компания, да обогатите вече придобитите си умения чрез фирмени обучения и да се радвате на стимулиращо възнаграждение.

Основни отговорности:

• Отговаря за техническото обслужване, монтаж и демонтаж на наливните инсталации;
• Отговаря за ефективността и осигурява изправността на съораженията;
• Извършва регулярни профилактични дейности, с цел гарантиране надеждността на наливните и хладилните инсталации в поверения район;
• Спазва стриктно изискванията и инструкциите по ЗБУТ.

Нашите изисквания:

• Средно-специално образование;
• Предишен опит на подобна длъжност ще се счита за голямо предимство;
• Дисциплина и организираност;
• Отговорност и умение за работа в динамична среда.

Ако позицията предизвиква Вашето внимание и имате интерес да научите повече за тази отлична професионална възможност, можете да кандидатствате като изпратите актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

12.04.2017

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК