Брокер - Недвижими имоти

Ако мечтаете да бъдете успешен и смятате, че притежавате умения, за да го постигнете – Ние търсим точно вас!
Ако мечтаете за работа, която ви дава свобода и постигнатите резултати зависят изцяло от вас – Вие търсите точно нас!

Във връзка с разширяване на дейността си, агенция Контракт риъл естейт ЕООД търси амбициозни хора, които искат да се развиват в сферата на недвижимите имоти и да помагат на хората да открият своя мечтан дом.
Позицията „брокер на недвижими имоти“ има следните отговорности:
• Консултиране на клиенти и подбор на подходящо за тях жилище.
• Провеждане на огледи с клиенти.
• Водене на преговори и сключване на договори.
• Работа с база данни и специфичен софтуер.

Идеалният кандидат притежава следните умения:
• Умее да работи в екип;
• Мисли креативно и притежава добър търговски нюх.
• Има силна мотивация за успех и надграждане на постиженията си.
• Проявява инициативност и желания за постигане на високи резултати.
• Умее да води преговори и да комуникира с клиенти.
• Опитът на подобна позиция не е задължителен.

Предимство за вас ще бъде:
• завършено висше образование в областта на недвжимите имоти;
• опит на подобна позиция и изградени контакти с клиенти в гр. Варна;
• владеене на чужд език.

Ние ще ви предложим:
• Приятна работна обстановка в сплотен екип.
• Оборудвано самостоятелно работно място и служебен телефон.
• Безупречна софтуерна система за работа с богатата база от имоти.
• Ясни и прозрачни правила за работа.
• Въвеждащо и последващо обучение от доказани професионалисти в областта.
• Възможност за високи месечни доходи без ограничение, обвързани с показаните резултати.
• Трудов договор на 8 часа.

Ако вярвате в своите възможности и открихте себе си в нашата обява, позволете и ние да открием вас като изпратите своята автобиография и актуална снимка. Само одобрените кандидатури ще бъдат поканени на интервю.
Личните Ви данни са защитени по ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 700 до 3000 лева на месец

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр Ямбол, ул хан Тервел 59

Дата:

21.04.2017

Организация:

Контракт ръйл естейт

Повече информация за Контракт ръйл естейт може да получите ТУК