Монтажник на тръби

СИЙ СЪРВИС КЪМПАНИ" ЕООД с лиценз №1799/06.11.2014г. извършва посредническа дейност по наемане на работа в чужбина търси да наеме хора за позицията Монтажник на Тръби.

Описание на позицията:
- Определя, монтира, инсталира и поддържа тръбни системи, тръбни подпори;
- Планира инсталация или ремонт, за да се избегнат препятствия и да се избегне намеса в дейностите на други работници.
- Изрязва тръбите, използвайки триони, нож за тръби, чук и длето, рязане на горелката и машина за рязане на тръби;
- Фиксира тръбите, като се използват машини за резбоване на тръби;
- Огъване на тръби, използвайки инструментите за огъване на тръби и машината за огъване на тръби;

Всички кандидати е задължително да имат опит на позицията, за която кандидатстват. Владеенето на английски език ще се счита за предимство.

За повече информация можете да се свържете с нас на тел: 052/603 144 или да посетите офиса в гр. Варна, ул. Топра Хисар 24-партер

Договорите ще бъдат сключени с "СИЙ СЪРВИС КЪМПАНИ" ЕООД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

21.04.2017

Организация:

Сий Сървис Къмпани

Повече информация за Сий Сървис Къмпани може да получите ТУК