Шофьори

Ние сме немска куриерска фирма с 5 годишен стаж. Поради разширяване на дейността ни търсим куриери.

Изисквания към кандидатите:

- Шофьорска книжка кат. Б

- Опит в шофирането (не професионален)

Вашата работа и задължения:

- Сортиране на пратки до 31 кг. сутрин в базата

- Доставяне на пратки до 31 кг. с малък бус до 2,8 т.

- Работно време от 7:30 до свършване на пратките за деня

Телефон:+4917694992950
Ние предлагаме:

- Обучение 1-2 седмици

- Заплащане на заработка (доставен пакет)

- Постоянен трудов договор с немска фирма

- Немски здравни и пенсионни осигуровки

- Помощ при намирането на собствена квартира

- Език не е нужен, но ще се счита за предимство

- Заминаване веднага след одобрение

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Транспорт и логистика

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

30.09.2017

Организация:

pellamayer

Детайли за организацията:

Повече информация за pellamayer може да получите ТУК